LKS Wyzwolenie Simoradz - strona oficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:

Pruchna-Simoradz

• autor: Sito, 2014-10-14 19:44

W dniu 04.10.2014 drużyna Simoradza U19 gościła na boisku lidera tabeli LKS Pruchna U19.

Wyzwolenie wystąpiło w następującym składzie: S.Fuja - T.Staniek, M.Bijok, B.Łata, Sz.Śledź -  D.Orawski, D.Duda, M.Homa, J.Szkutek (74' J.Rokowski) - R.Majko (65' D.Zamarski), W.Setnicki (35' P.Krupa)

Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0, jedna Nasza ekipa zaprezentowała się bardzo solidnie, przeprowadzając kilka bardzo ładnych, szybkich akcji. Lider z Pruchnej strzelił obydwie bramki po stałych fragmentach gry, wykorzystując bardzo dobre warunki fizyczne (wzrost) całej jedenastki. Druga połowa należała już do Simoradza który stworzył sobie kilka 100% sytuacji, jednak piłka nie chciała wpaść do siatki.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Juniorzy » A-klasa

Damiano: