LKS Wyzwolenie Simoradz - strona oficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:

Pogwidów-Simoradz

• autor: Sito, 2014-08-29 14:23

W dniu 23.08.2014r. we wtorek o godzinie 17.00 Nasza drużyna U19 zmierzyła się z ekipą Olzy Pogwizdów na jej terenie.

Rozpoczęcie meczu stało pod dużym znakiem zapytania, jednak narada trenerów, kapitanów i sędziego zakończyła się decyzją o rozegraniu zawodów w trudnych warunkach pogodowych, na bardzo rozmokniętym boisku.

Wyzwolenie wystąpiło w składzie: D.Żwirek(77' S.Fuja), T.Staniek, M.Bijok, Sz.Śledź, B.Łata, M.Homa, D.Orawski, D.Duda, J.Szkutek, M.Winiewicz, R.Majko (70' W.Setnicki)

Mecz zakończył się zwycięstwem Simoradza 1:3 po dwóch bardzo ładnych bramkach Maćka Homy oraz trafieniu Roberta Majko.

Następny mecz rozegrany zostanie w Simoradzu dnia 31.08 (niedziela) o godz. 14.00 z drużyną Wisła Strumień U19.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Juniorzy » A-klasa

Damiano: